Provádění ortopedických a spondylochirurgických operací  zajišťujeme přímo na špičkových pracovištích v Praze a Středočeském kraji:

FN Motol - FN Vinohrady - RK Malvazinky - Klinika Dr.Pírka - Iscare - Klaudiánova nemocnice - Nemocnice Říčany

Naším cílem je vždy zajistit komplexní předoperační a pooperační péči se zachováním kontinuity přímého vedení komplexní léčby operatérem.

EMG a neurosonologie periferních nervů HKK a DKK

Poliklinika Zbraslav

EMG - Zbraslav

 

od - do

Lékař

Podlaží

Po

08:00 - 12:00

EMG + neurosonologie periferních nervů HKK a DKK

MUDr. Petr Michalíček  EMG vyšetřovna (1.patro);
recepce k objednání a nahlášení k EMG vyšetření (přízemí)

 Út

     
St  8:00 - 16:00 MUDr. Pagáčová Naděžda   

Čt

8:00 - 12:00

12:30 - 15.30

EMG + neurosonologie periferních nervů HKK a DKK

 

 MUDr. Petr Michalíček  EMG vyšetřovna (1.patro);
recepce k objednání a nahlášení k EMG vyšetření (přízemí)

 Pá

     
Polední pauza 12:00 - 12:30hod.
 

Kontakty

Doba možnosti telefonického objednání:

MUDr. Michalíček -  773 083 001

(Po- Čt od 8h-15h; Pá od 8-13h)

 

 

MUDr. Pagáčová 773 498 864

(Po, Út, Čt od 7-15h)

 


 

Adresa

Žitavského 497
156 00 Praha-Zbraslav

Pro vyšetření je potřeba mít sebou žádanku typu K nebo typu Z od odborného lékaře (neurologa, neurochirurga, praktický lékař, ortopeda...) s cíleným požadavkem na vyšetření.

Kde nás najdete:

KELTIA-MED s.r.o.

Keltia, s.r.oRehabilitace, rehabilitační lékař, ortopedie - v rámci rehabilitace a ortopedie poskytujeme komplexní péči o pohybový aparát na výše uvedených adresách Prahy 3, 5, 9 a 10. Na našem pracovišti probíhá úzká spolupráce ortopedů s fyzioterapeuty pod vedením rehabilitačního lékaře s neurologickou atestací, lékařem alternativní a fyziologické regulační medicíny s použitím homeopatie i čínské medicíny a internistou – angiologem (cévním specialistou).

Cévní ambulance - nabízíme kompletní cévní a interní vyšetření včetně předoperačních vyšetření, EKG a sonografie tepen a žil. Vyšetřujeme a léčíme pacienty s žilní nedostatečností. Ze specializovaných metod nabízíme pacientům: 24hodinové sledování krevního tlaku i EKG (Holter), ultrazvukové vyšetření tepen a žil horních i dolních končetin a tepen krku (Doppler UZ).
Adresy ordinací - MUDr. Romana Tylová, Poliklinika Barrandov, Krškova 807, Praha 5 - Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, Praha 10.
Pacienti se mohou objednávat na tel. číslech: 775 732 304, 281 019 358.

Interní ambulance a sono břicha - provádíme celková a cílená interní vyšetření, předoperační vyšetření, EKG, konsultace v oblasti kardiovaskulární prevence, sonografické vyšetření břicha s klinickou interpretací výsledků ( ultrazvuk)
MUDr. Kratochvílová Renata, Poliklinika Barrandov, Krškova 807, Praha 5
Pacienti se mohou objednávat na tel.čísle: 773 499 572


V nutných případech možná přímá domluva a provedení ortopedických operací. Nabízíme možnost půjčování magnetu a bioptronové lampy, zhotovení ortopedických stélek (Nový Zéland) Formthotics, možnost objednat obuv DUX, eventuálně jiných druhů obuvi a další služby.

Na poliklinice Barrandov disponujeme vodoléčbou (balneoterapií). Nadstandardní procedury: rázová vlna, laser, rašelina, CO2 koupele, relaxační a rekondiční masáže, tvarování postavy a alternativní postupy a procedury čínské medicíny - pojišťovny nehradí.
Dále se zde nachází prodejna zdravotnických potřeb, kde nabízíme široký výběr ortopedických pomůcek, ortéz, kompresních punčoch, zdravotnické obuvi, rehabilitačních a inkontinenčních pomůcek, berle, hole, vozíky, chodítka a další zboží.

Vlastní provoz ambulance probíhá na základě telefonických objednávek, v případě akutních stavů se snažíme pacienty ošetřit v nejkratší možné době.

 

Jsme smluvními partnery pojišťoven: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213 a 333.

©2024 kELTIA-MED, s.r.o. All Rights Reserved . Designed By WebAN

Search